SolartechnikaSolarTechnika_animacia

 

 

Fotovoltika

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >  Posledná

Multitex Super absorpčná sila vo formáte uteráka

Ročník 2019

Pri opravách a údržbe v remeselnej a priemyselnej oblasti pracovníci denne bojujú s kvapkajúcimi kvapa-linami ako sú oleje, farby a mazivá, ktoré znečisťujú pracovisko. S absorpčnou rohožou MULTITEX® ponúka textilný poskytovateľ služieb MEWA jednoduché a efektívne riešenie na udržanie čistého pracoviska a ochranu pracovníkov. Pomocou „vane na zachytenie oleja" vo formáte uteráka optimálne ochránite stroje, pracovisko a podlahu pred znečistením a nebezpečnými kvapalinami.

Viac informácií

Nová halu na výrobu kabelové konfekce a plněných energetických řetězů

Ročník 2017

Společnost LAPP KABEL s.r.o., v Otrokovicích otevřela novou výrobní halu pro výrobu kabelové konfekce. Tato výrobní hala se stala součástí nového evropského kompetenčního centra ÖLFLEX® CONNECT HUB, které se zabývá přípravou kabelového řešení na míru. Ve výrobní hale našlo prozatím uplatnění 35 zaměstnanců.

Viac informácií

Solárne osvetlenie s dvojnásobným výkonom

Solartechnika 4/2011

Máte v obci tmavé zákutia či uličky? Chceli by osvetliť vaše mesto či obec viac, no brzdí vás rozpočet? Riešením môže byť solárne osvetlenie využívajúce dvojstranné tzv. bifaciálne solárne panely, ktoré dokážu osvetliť okolie rovnako dobre ako svietidlá napájané z verejnej siete.

Viac informácií

Solární osvětlení pro obecní využití v architektuře i dopravě

Solartechnika 3/2011

Přeměnou světelné energie proudící ze slunce na elektrickou můžeme získat nezávislý zdroj energie potřebný pro osvětlení veřejných prostor.

Viac informácií

Solárne osvetlenie s LED svietidlom v ostrovnom zapojení

SolarTechnika 1/2014

Solárne osvetlenie je ekologický zdroj svetla, ktorý na svietenie využíva len slnečnú energiu. Počas dňa ukladá elektrickú energiu vyrobenú fotovoltickým panelom do batérie, a v noci ju využíva na svietenie.

Viac informácií