SolartechnikaSolarTechnika_animacia

 

 

Úspech Fire Energy na výstave Intersolar 2012 a prehĺbenie spolupráce s Canadian Solar

Tento rok je pre spoločnosť Fire Energy a jej zahraničné pobočky celosvetovo rušný a bohatý na udalosti a s blížiacim sa novým rokom bude určite ešte rušnejší.


Fire Energy na výstave Intersolar 2012

Jednou z veľmi dôležitých udalostí pre spoločnosť Fire Energy bolo úspešné vystúpenie na tohtoročnom veľtrhu Intersolar v nemeckom Mníchove. Použitie iPads s aplikáciou pre interaktívne prehliadanie katalógov, predstavenie pestrej zmesi produktov Fire Energy od fotovoltických modulov, inovatívnych solárnych technológií až po inteligenté riešenia LED osvetlenia, malo obrovský úspech, návštevníci spoznali Fire Energy z blízka a k spokojnosti obohatili svoje znalosti. Do pozornosti sa dostali najmä nový fotovoltický modul FE-250P, polykryštál 250 Wp, s účinnosťou modulu až 15,3 % a InteLED, dcérska spoločnosť, ktorá sa zaoberá exteriérovým a interiérovým osvetlením LED a ktorá sa predstavila na tomto veľtrhu spoločne s Fire Energy.

V poslednom štvrťroku 2012, bude spoločnosť Fire Energy vstupovať na nové a perspektívne trhy ako Brazília a juhovýchodna Ázia, je ale odhodlaná zachovať charakteristicky vysoko kvalitné služby a servis v krajinách, kde už pôsobí.

Fire Energy je "Authorized Reseller" pre Canadian Solar

Ďaľšou významnou udalosťou je, že spoločnosť Fire Energy sa stala partnerom programu "Authorized Reseller" renomovaného a celosvetovo známeho výrobcu fotovoltických modulov Canadian Solar. V pozadí tohto nedávneho rozhodnutia sú vzájomné výhody už dlhoročnej spolupráce týchto dvoch lídrov na fotovoltickom trhu jasné. Účasť Fire Energy v "Authorized Reseller" programe iba potvrdzuje, že partnerstvo s Canadian Solar prináša už niekoľko rokov veľa úspechov pre obe zúčastnené strany a že táto spolupráca sa každým rokom stáva užšou a silnejšou. Spoločnosť Fire Energy tak môže ponúkať svojim klientom prístup k vysoko kvalitným, spoľahlivým a výkonným fotovoltickým modulom, čo na druhej strane pre Canadian Solar prináša, že moduly môžu byť vyníkajúco a široko distribuované vďaka rozsiahlej obchodnej sieti a spoľahlivej, flexibilnej a rýchlej logistike spoločnosti Fire Energy, tak na Slovensku, v Českej republike ako aj po celom svete.

Canadian Solar, uznávaná značka fotovoltických modulov vďaka svojej kvalite, spoľahlivosti a inovácii vstúpil do úzkej spolupráce so spoločnosťou Fire Energy v roku 2009. Slovenskí obchodní manažéri spoločnosti Fire Energy, Juraj Turček a Peter Kolár, veria, že tento program autorizovanej distribúcie je ďaľším významným krokom k dlhodobej stále rastúcej vzájomnej spolupráce medzi Fire Energy a Canadian Solar. Rovnako veria, že tento program pomôže vybudovať stabilné a dôveryhodné predajné siete, ktoré dajú mnohým klientom kvalitný servis, technickú podporu, investičnú bezpečnosť a istotu. „Účasťou v tomto programe autorizovanej distribúcie budeme schopní poskytnúť ešte lepší servis pre potreby našich klientov. Ako "Authorized Reseller" pre Canadian Solar dávame našim klientov 100 % bezpečnosť a istotu svojej kúpy, ktorá spolu s poistením materiálovej a výkonovej záruky modulov Canadian Solar je jednou z najlepších možných volieb spomedzi mnohých aktuálnych ponúk na trhu." Canadian Solar má celosvetovo inštalovaných viac ako 3 GW svojich produtkov, patrí medzi päť najväčších výrobcov na svete a dokázal, že je robustnou a solventnou značkou.

 

 

 

marketing@fire-energy.com

www.fire-energy.com

www.eresv.com

  

Späť

 

Pridať komentár

* :
* :
* :
8 + 8 =
Odoslanie formulára